کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی دلخواه خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی هم دو جیب توری پباده سازی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی هست که برای نگهداری قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مطلوب خواهد بود. طول و پهنا این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در صورت خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک نوع قرار گرفته می‌باشد تا قابلیت حمل کوله به صورت دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تنظیم وجود دارااست که برای حمل به شکل کوله‌پشتی پباده سازی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان پیشنهاد نیکی است.

این جور بیشتراز کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن داراست و ظواهر آن مشابه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، عرض آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی گران قدر وجود داراست که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای حفظ یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی مانند شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی مخصوص محافظت لپ‌تاپ در این کیف با فایده بیش تر از پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده هست تا بیشتراز دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن می‌باشد به بدنه زخم برسانند، به‌خوبی محافظت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود دارد که می‌توانید بیش تر از آن ها برای حفظ گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل فایده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خود با فایده از این کوله‌پشتی می‌توانید از دو بند قابل تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، استفاده کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خویش حمل کنید؛ همچنین این قابلیت و امکان برایتان وجود داراست که کیف را با یاری بند موجود در بالای بدنه به‌صورت دستی، همراه خود جابه‌جا کنید.


این محصول بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت دارد و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر هستند و برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دلخواه خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی می‌باشند که علاوه بر کاربرد در محیط کار و منزل، به خاطر پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، از همراهان دائمی کاربران هستند. ولی با آمدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها یار و همدم افراد مقداری کمرنگ شده می‌باشد ولی هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. همراه داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل بیشتراز محلی به محل دیگر، به خیال قیمت آن‌ها صدالبته به خاطر راحتی خویش کاربر و مراقبت و حفظ خوبتر بیش تر از اطلاعات داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی بیش تر از حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی هست که برای همین کار طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارنده انواعی چون کیف‌دستی و کوله‌پشتی می‌باشند و بر اساس بزرگی صفحه‌نمایش ، دارنده اندازه‌های استانداردی هستند که هنگام خرید آنان می بایست در حیث گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های مناسب برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای حفظ تبلت، موبایل، تجهیزات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای نگهداری اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواقعی میباشند که سبب تنوع، برتری و گاهی ضعف یک شرکت یا این که برند تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به صورت کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک طراحی شده که می‌توانید بیش تر از آنان برای حفظ خودکار و لوازم جانبی با ابعاد کوچک به کار گیری کنید. همچنین در این محصول فضایی برای محافظت یک تبلت یا این که آی‌پد نیز وجود دارااست تا خیالتان بابت محافظت بیشتراز آن نیز راحت باشد.

کوله‌های لپ‌تاپی که فضای متعددی دارند، علاوه‌بر حفظ و حمل لپ‌تاپ‌ها، میتوانند برای مصارف روزانه کاربران هم به فعالیت روند. با رایج‌شدن استفاده بیش تر از تبلت‌ها، داشتن محلی برای مراقبت تبلت نیز قسمتی از ویژگی‌هایی می باشد که در هنگام تعیین کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی میباشد که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها ساخت کرده است. جور «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن صرفا 520 گرم است؛ اما فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله مشتمل بر دو محفظه‌ی وسیع است. محفظه‌ی جلویی، دربرگیرنده جیب‌های داخلی برای مراقبت گوشی موبایل و تجهیزات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای حفظ لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ اما می‌توان بیش تر از این فضا برای محافظت لباس و لوازم شخصی نیز فایده کرد. یک جیب برای آی‌پد در این نصیب وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده می‌باشد که بیشتراز روش آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله هم یک جیب کوچک برای نگهداری پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی نمایان نمی باشد و می تواند محلی امن برای نگهداری اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیشتراز سری تولیدها «فوروارد» برای نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. جنس این کوله‌پشتی بیش تر از برزنت ضدآب می‌باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی نگهداری کند. این جور 900 گرم وزن دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 45، پهنا آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده میباشد و البته قابلیت مراقبت از دستگاه‌های 15.6اینچی را هم دارد. درون این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای حفظ لپ‌تاپ طراحی شده که با فایده بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز مراقبت شده و آسیب کمتری ببیند؛ همینطور محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. باطن این محفظه، فضای کافی برای حفظ بیش تر از لوازم جانبی مایحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. گفتنی هست کوله‌پشتی FCLT6600 دارای یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همپا این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای نگهداری لوازم واجب به شکل جداگانه برخوردار است که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته می باشد و پشت آن نیز دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. در نصیب پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همینطور فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی مناسب میباشد و دارنده بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با طول عمر بالا است.این کوله‌پشتی دارای 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر است و دارای محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت می باشد و همچنین در نصیب میانی جایگاهی دلخواه برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تنظیم با طول عمر بالا برای حمل کوله‌پشتی دارااست و جیب‌هایی مناسب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارنده زیپ دسترسی پرسرعت به وسایل باطن کیف می باشد در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی محکم و امن داراست و در نصیب جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در حالتی‌که میخواهید بیشتراز لپ‌تاپ و تبلت خویش مراقبت فرمائید و مدارک و وسایل فردی را همپا خویش داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما سفارش می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع «Zest» مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی هست . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارای محفظه تبلت نیز وجود دارد و می‌توانید تبلتتان را هم یار و همدم خویش داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی دلخواه برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارای زیپ‌های محکم و امن است که سبب می گردد نگران گم شدن وسایل خویش نباشید. این کوله‌پشتی دارای بدنه‌ای ضد‌آب می باشد که از خیس شدن و آسیب رسیدن به وسایلتان جلوگیری می‌کند. Zest دارنده دسته‌های قابل تنظیم و مقاوم، با طول قدمت بالاست. این محصول جادار بوده و دارای یک جیب در پشت آن است. اگر به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» گونه «Zest» را به شما سفارش می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» گونه «Functional3» به صورت عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ساخت شده که این امکان را مهیا می نماید که لپ‌تاپ هود را به صورت عموی در محفظه‌ی منحصر به فرد آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به صورت دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را داراست که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی مطلوب تبلت و لوازم جانبی و مقام مناسب برای قرار به دست آوردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را از سایر کیف ها متمایز می کند و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس در صورتی به دنبال یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به یار و همدم اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مطلوب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» جور «Doric»دارای 900گرم وزن و مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی هست و دارای ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف دارااست که می‌توانید لوازم فردی خویش مثل هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و مدل های محکم و قابل تهیه و تنظیم باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارای قسمتی در میانه کوله می باشد که جایگاهی مناسب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همچنین جایگاهی برای لوازم جانبی نظیر شارژر و موس می باشد و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی داراست که سبب ساز گردش جریان هوا و مانع بیش تر از تعریق بدن می‌شود.این کوله پشتی دارنده یک جیب در قسمت جلویی کوله‌پشتی می‌باشد که برای دسترسی پرسرعت به کیف است.

کوله‌پشتی «امریکن توریستر» جور «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مناسب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می‌گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود دارااست که هیچ نگرانی بابت ایجاد خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی حساس آن شامل محل نگهداری لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مثل شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار می‌گیرد با بند چسبی محکم می‌شود. به این ترتیب در حالتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا نمائید از محل مخصوص خود بیرون نمی‌شود. در نصیب جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود دارااست که محل مناسبی برای وسایل کوچک نظیر گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک سبب ساز می شوند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی می‌باشد روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود دارد که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در نصیب پشت آن هم پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد قابلیت و امکان توقف می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تهیه و تنظیم شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی داراست که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. https://123kif.ir/ کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی می باشد که تعداد وسایل کوچکشان زیاد هست و تمایل دارا‌هستند با خیالی آسوده در تحت باران و برف آن را حمل کنند.

با گونه «FCLT6633» بیشتراز سری تولیدات «فوروارد» هیچ نگرانی برای محافظت از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با به کار گیری از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب هم به خیر محافظت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و ولی قابلیت حفظ بیش تر از دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. این دسته 1150 گرم وزن دارد و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی کلیدی وجود داراست که با به کار گیری از زیپ باز و بسته می‌شود. درون این محفظه، فضایی برای حفظ بیش تر از یک لپ‌تاپ پباده سازی شده که با فایده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب میشود دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها هم نگهداری شده و آسیب کمتری به آن وارد شود. همچنین باطن این محفظه، فضای کافی برای مراقبت از لوازم جانبی گزینه موردنیاز دستگاه از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم ضروری به صورت جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن نیز دو بند قابل تنظیم برای حمل به شکل کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی بیشتر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» گونه « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی طراحی شده و دارای 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�